مشاوره و سفارش

پارچه فاستونی

پارچه فاستونی ارزان قیمت، شبه فاستونی، فاستونی ویسکو، فاستونی شلواری، فاستونی مدارسی، فاستونی چینی، تهران جامه، زرین فاستون، بدر نصف جهان، فاستونی زرین، کاویان فاستون، فاستونی جنتلمن، ثمین تکس، عتیق فاستون، ناتالی بافت، اندیکو، کشمیر، هرمس، ایران ناز، شیماکو، درنیکا، نساج پور، زرین پود. فاستونی پارچه ای است که کاربردهای بسیاری دارد. همین کاربردهای متنوع باعث می شود که از نظر مشخصات و قیمت بسیار متنوع باشد.

پارچه فاستونی، مطهری

شاید مشهورترین نام تجاری در بازار پارچه فاستونی، مطهری باشد. نام تجاری مطهری در کنار جامعه، مقدم و عالیجناب برای عموم مردم، بیش از سایر برندها شناخته شده است. اما برای تجار، تولیدکنندگان پوشاک و صادرکنندگان، فاستونی مطهری جایگاه ویژه ای دارد. تجار به خوبی می دانند که برای عرضه پارچه ای با کیفیت و برندی خوشنام، انتخابی بهتر از مطهری نمی توان سراغ گرفت. تولیدکنندگان پوشاک نیز خوب می دانند که مشتری ایرانی به کت و شلوار یا مانتو شلوار دوخته شده از فاستونی مطهری، به چشم دیگری می نگرد.

الیاف ویسکوز

اولین سوالی که در مورد ویسکوز باید پاسخ داده شود، این است که ویسکوز الیافی طبیعی است یا مصنوعی؟
پاسخ این است که ویسکوز(ریون) به یک اعتبار الیافی طبیعی است و به یک اعتبار طبیعی نیست.
در تقسیم بندی آکادمیک، الیاف های مورد استفاده در صنعت نساجی، در دو دسته طبیعی و شیمیایی طبقه بندی می شوند. الیاف طبیعی به الیافی گفته می شود که به صورت لیف در طبیعت وجود دارد. مانند پشم، پنبه، ابریشم و …
الیاف شیمیایی نیز به الیافی می گویند که در طبیعت به صورت لیف وجود ندارد.

لیست کامل قیمت محصولات

[table id=1 /]
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

@Parchebazar1

شماره ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۴۱۹۶

ایمیل

m.emadifar@gmail.com

اینستاگرام

@parchebazar1

درباره ما :

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار انواع پارچه ها را به صورت مستقیم از درب کارخانه برای شما ارسال می کند. همچنین ما پذیرای سفارشات شما برای تولید پارچه بر اساس مشخصات درخواستی هستیم، این مجموعه با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع انواع پارچه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار

مرتضی عمادی فر

Call Now Buttonتماس بگیرید