مشاوره و سفارش

پارچه فاستونی

پارچه فاستونی ارزان قیمت، شبه فاستونی، فاستونی ویسکو، فاستونی شلواری، فاستونی مدارسی، فاستونی چینی، تهران جامه، زرین فاستون، بدر نصف جهان، فاستونی زرین، کاویان فاستون، فاستونی جنتلمن، ثمین تکس، عتیق فاستون، ناتالی بافت، اندیکو، کشمیر، هرمس، ایران ناز، شیماکو، درنیکا، نساج پور، زرین پود. فاستونی پارچه ای است که کاربردهای بسیاری دارد. همین کاربردهای متنوع باعث می شود که از نظر مشخصات و قیمت بسیار متنوع باشد.

پارچه فاستونی، مطهری

شاید مشهورترین نام تجاری در بازار پارچه فاستونی، مطهری باشد. نام تجاری مطهری در کنار جامعه، مقدم و عالیجناب برای عموم مردم، بیش از سایر برندها شناخته شده است. اما برای تجار، تولیدکنندگان پوشاک و صادرکنندگان، فاستونی مطهری جایگاه ویژه ای دارد. تجار به خوبی می دانند که برای عرضه پارچه ای با کیفیت و برندی خوشنام، انتخابی بهتر از مطهری نمی توان سراغ گرفت. تولیدکنندگان پوشاک نیز خوب می دانند که مشتری ایرانی به کت و شلوار یا مانتو شلوار دوخته شده از فاستونی مطهری، به چشم دیگری می نگرد.

الیاف ویسکوز

اولین سوالی که در مورد ویسکوز باید پاسخ داده شود، این است که ویسکوز الیافی طبیعی است یا مصنوعی؟
پاسخ این است که ویسکوز(ریون) به یک اعتبار الیافی طبیعی است و به یک اعتبار طبیعی نیست.
در تقسیم بندی آکادمیک، الیاف های مورد استفاده در صنعت نساجی، در دو دسته طبیعی و شیمیایی طبقه بندی می شوند. الیاف طبیعی به الیافی گفته می شود که به صورت لیف در طبیعت وجود دارد. مانند پشم، پنبه، ابریشم و …
الیاف شیمیایی نیز به الیافی می گویند که در طبیعت به صورت لیف وجود ندارد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه فاستونی مطهری-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه فاستونی جامعه-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه فاستونی عالیجناب-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه های شبه فاستونی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت های زیر مجموعه گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار در زمینه بافت ، تکمیل ، واردات ، صادرات و پخش مستقیم انواع منسوجات فعالیت دارند. فروش محصولات این گروه به صورت مستقیم و نیز از طریق نمایندگی ها در سراسر کشور صورت می پذیرد. اما در هر صورت، پارچه مورد نیاز مشتری به صورت مستقیم از درب کارخانه ارسال خواهد شد. همچنین ما پذیرای سفارشات جهت تولید منسوجات بر اساس مشخصات درخواستی مشتریان هستیم.

کارشناسان فنی ما در دایره فروش گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات شما هستند. کافی است نیاز خود را با ما در میان بگذارید. در همکاری با ما تحول در کسب و کار خود را تجربه خواهید کرد.

 

مدیر گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار

مرتضی عمادی فر

Call Now Buttonتماس بگیرید