گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم پارچه مطهری درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانیم:....

انواع پارچه های فاستونی مطهری پارچه مطهری ساده تحت لیسانس چه شرکت هایی تولید می شود؟پارچه مطهری درجه یک سایت فاستونی از لحاظ بافت به چند دسته تقسیم می شوند؟پارچه مطهری درجه یک از لحاظ الیاف به چند دسته تقسیم می شوند؟نمره نخ پارچه های فاستونی مطهری درجه یک شامل:تعیین قیمت پارچه مطهری درجه یک فاستونیمزایا خرید پارچه فاستونی از گروه تولید پارچه بازار:کاربرد های استفاده از پارچه فاستونی در پوشاک 
پارچه مطهری اصل

پارچه مطهری درجه یک را می توانید با قیمت بسیار مناسب و در کیفیتی عالی از گزوه تولیدی پارچه بازار خریداری کنید.  پارچه بازار  عرضه کننده پارچه مطهری درجه یک در طرح های متنوع می باشد. حال بیایید به این بپردازیم که پارچه های فاستونی دارای چه ویژگی هایی می باشند؟ بهترین برند های پارچه مطهری کدامند؟ برای یافت جواب اسن سوالات در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

عرضه مستقیم پارچه مطهری درجه یک
پارچه فاستونی ساده مطهری

انواع پارچه های فاستونی مطهری 

طرح های پارچه مطهری درجه یک به ساده و طرح دار ختم می شود که نوع ساده آن دارای رنگ بندی های بسیار متنوعی است و فروش آن نسبت به سایر طرح ها بیشتر است معمولا برای تهیه کت شلوار و لباس های مردانه کردی بسیار از پارچه فاستونی ساده استفاده می شود.

پارچه مطهری ساده تحت لیسانس چه شرکت هایی تولید می شود؟

کاخانه هایی همچون جامعه و کارخانه پارچه فاستونی مطهری  تحت لیسانس شرکت هایی همچون:

  1. رومنس
  2. هیلد
  3. کلیسولد
  4. سلکا 

پارچه های خود را تولید می کند. لازم به ذکر پارچه هایی که تحت لیسانس این شرکت های تولید می شوند دارای کیفیت بسیار خوب و عالی می باشند.

این پارچه ها تحت نظارت شرکت های نامبرده تولید می شوند و می توان گفت که دارای همان کیفیت هستند.

در واقع تولید تحت لیسانس یکی از بهترین روش ها برای انتقال دانش و تکنولوژی تولید می باشد در این حالت شرایطی مهیه می شود تا کارخانه صاحب تکنولوژی بتواند به تولید پارچه هایی با همان کیفیت بپردازد به همین دلیل محصولاتی که تحت لیسانس شرکت های خارجی تولید می شوند عمداتا دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند.

عرضه مستقیم پارچه مطهری درجه یک
پارچه فاستونی اصفهان برند مطهری

پارچه مطهری درجه یک سایت فاستونی از لحاظ بافت به چند دسته تقسیم می شوند؟

  • بافت ساتن
  • بافت گاباردین

لازم به ذکر است که بافت گاباردین آن دارای پر فروش تر از بافت ساتن است چراکه این بافت به نسبت بافت ساتن سنگین تر و ضخیم تر می باشد.

پارچه های فاستونی دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ هستند البته علاوه بر رنگ و طرح پارچه جنس پارچه از لحاظ الیاف، بافت، نمره نخ و … دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. حال بیایید به این بپردازیم که پارچه مطهری درجه یک از لحاظ الیاف به چند دسته تقسیم می شوند؟

عرضه مستقیم پارچه مطهری درجه یک
پارچه فاستونی طرح دار برند مطهری

پارچه مطهری درجه یک از لحاظ الیاف به چند دسته تقسیم می شوند؟

پارچه های فاستونی مطهری از لحاظ الیاف به دو نوع پشمی و ویسکوزی تقسم می شوند که هز کدام از این دو نوع دارای درصد اختلاط و یا ترکیب متفاوتی هستند پارچه های پشمی دارای سه ترکیب می باشند که عبارت است از:

  1. ۱۰،۹۰: به این معنا که پارچه از ده درصد پشم و نود درصد ترویرا تشکیل شده است.
  2. ۲۰،۸۰: به این معنا که پارچه از بیست درصد پشم و هشتاد درصد ترویرا تشکیل شده است
  3. ۴۵،۵۵: به این معنا که از چهل و پنج درصد پشم و پنجاه و پنج درصد ترویرا تشکیل شده است.

و اما نوع ویسکوزی آن دارای درصد ترکیب ۳۵ درصد ویسکوز و ۶۵ درصد ترویرا می باشد.

معمولا در خرید هر چیزی علاوه بر قیمت یکی از پارمتر های مهن در خرید قیمت می باشد چراکه هر مشتری سعی می کند کالایی مناسب با بودجه خود تهیه خود قیمت پارچه مطهری درجه یک رابا توجه به عواملی تعیین می کند در ادامه مطلب شما را با این عوامل اشنا خواهی کرد.

 

نمره نخ پارچه های فاستونی مطهری درجه یک شامل:

پارچه های فاستونی در بازار از لحاظ نمره نخ با نمره نخ های ۴۸،۵۲، و ۶۰تولید می شوند. در واقع می توان گفت نمره نخ های رایج در بازار این سه نوع می باشند البته در صورت سفارش به کارخانه در نمره نخ های دیگری نیز با توجه به نیاز مشتری تولید می شوند.

لازم به ذکر است در مواردی که قصد خرید با مشخصات متفاوت دارید بهتر است از سقارش دهنده گان خرید های خود را انجام دهید در این حالت می توایند

عرضه مستقیم پارچه مطهری درجه یک
پارچه فاستونی ساده اصفهان برند مطهری

تعیین قیمت پارچه مطهری درجه یک فاستونی

بازار ایران و می توان گفت حتی در بازار جهانی عواملی وجود دارند که نرخ یک کالا را تعیین می کند در پارچه های نیز مانند سایر کالا های مصرفی عواملی همچون عامل اقتصادی و عامل فنی بر روی قیمت پارچه تاثیر گذار است.

عامل فنی همان کیزان کیفیت است که بر روی قیمت تاثیر دارد از جمله عوانلی مانند بافت، الیاف، نمره نخ و … چون  هرچه پارچه از کیفیت بالاتری برخوردر باشد قیمت پارچه نیز بالاتر است و یا بلعکس

عوامل اقتصادی همچون نرخ ارزف میزان تورم، احتکار و … می تواند بر روی قیمت کالا تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

عرضه مستقیم پارچه مطهری درجه یک
پارچه مطهری درجه یک ساده

مزایا خرید پارچه فاستونی از گروه تولید پارچه بازار:

همان طور که می دانید خرید مستقیم و بدون واسطه کالا ها از تولید کننده  و از درب کارخانه بسیار به صرفه تر می باشد چراکه دلالان دراین میان از خرید و فروش کالا ها به قیمت بسیار بالاتر سود بسیار خوبی  می برند در صورتی که از تولید کننده خرید های خود را انجام دهید می توانید از سود بیشتری  بهره گیرید.

گروه توالیدی پارچه بازار با حذف تمامی واسطه ها این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند خرید های خود را از درب کارخانه و با قیمت بسیار پایین تر انجام دهند.

البته لازم به ذکر است که کارخانه ها دارای محدودیت فروش می باشند اکثر کارخانه های تولید پارچه  دارای حداقل فروش مستقیم ۸۰۰ یا ۱۶۰۰ متر هستند.

برای خریدمستقیم از کارخانه پارچه فاستونی مطهری می توانید با مدیران فروش ما در تماس باشید تا از شرایط فروش گروه تولیدی پارچه بازار مطع گردید.

کاربرد های استفاده از پارچه فاستونی در پوشاک 

پارچه های فاستونی عموما در تهیه و تولید لباس اقایان دارای بسیار کاربرد دارند از جمله تهیه انواع لباس های رمس مانند کت و شلوار و حتی لباس های محلی مانند لباس مردانه کردی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

البته لازم به ذکر می باشد که کاربرد پارچه های فاستونی فقط منوط به لباس اقایان نمی باشد بلکه در تولید انواع مانتو های ادرای بانوان نیز استفاده می شود.

 

 

مرتضی عمادی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید