گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه مطهری ۲۰ ۸۰

آنچه در این مقاله میخوانیم:....

پارچه مطهری 20 80 چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد؟پارچه های مطهری از لحاظ طرح و رنگ به چند دسته تقسیم می شوند؟انواع پارچه های مطهری از لحاظ ترکیبات الیافکارخانه تولید پارچه فاستونی مطهری تحت لیسانس چه شرک هایی محصولات خود را تولید می کند؟نمره نخ چیست و پارچه های مطهری با چه نمره نخی تولید می شوند؟قیمت پارچه مطهری 20 80کاربرد پارچه مطهری 20 80
پارچه مطهری اصل را تشخیص دهیم؟

قیمت پارچه مطهری را از سایت رسمی فاستونی بخواهید. پارچه فاستونی بسیار متنوع است چراکه هم از لحاظ برند و هم از لحاظ بافت پارچه و رنگ می توانند باهم متفاوت باشند. هر کدام  از این پارچه ها دارای کیفیت و قیمت متفاوتی هستند مشتریان ما می توانند از بین بهترین پارچه های پارچه مورد نظر خود را خریداری کنند حال بیایید به این بپردازیم که پارچه مطهری ۲۰ ۸۰ چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ برای خرید هاچه مطهری باید به کجار مراجعه کرد؟ و … برای پاسخ به این سوالات در ادامه با ما همراه باشید

قیمت پارچه مطهری 20 80
شبه فاستونی بدر نصف جهان

پارچه مطهری ۲۰ ۸۰ چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

پارچه مطهری در واقع منظور همان پارچه فاستونی است که توسط برند مطهری تولید شده است. پارچه  های فاستونی تولید شده برند مطهری بسیار با کیفیت بوده و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند این برند با هدف کیفیت و قیمت مناسب تمامی محصولات خود را به صورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه عرضه میکند همچنین با بهره گیری از دانش به روز و استفاده از دستگاه های بافندگی جدی و بسیار پیشرفته محصولات با کیفیت و ضمانت را عرضه می کند.

حال بیایید به این بپردازیم که  ۲۰ ۸۰ به چه معناست؟ در واقع این عدد درصد ترکیبات الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی را نشان  می دهد علاوه بر این اختلاط پارچه های فاستونی با اختلاط های دیگری نیز تولید می شوند در واقع این درصد به نوعی نشان دهنده کیفیت پارچه نیز می باشد. در ادامه شما را با انواع درصد های اختلاط آشنا خواهیم کرد.

این پارچه دارای دو نوع بافت به نام های گاباردین و ساتن است که نوع گاباردین ان نسبت به ساتن دارای محبوبیت بیشتری می باشد.

قیمت پارچه مطهری 20 80
پارچه فاستونی ساده مطهری

پارچه های مطهری از لحاظ طرح و رنگ به چند دسته تقسیم می شوند؟

در واقع پارچه های فاستنوی از لحاظ ظاهر و ویژگی های ظاهری به دو دسته ساده و طرحدار تقسیم می شوند مشتریان می توانند با توجه به سلیقه خود هر کدام از این پارچه ها را انتخاب نمایند.البته لازم به ذکر است که پارچه های رنگی ساده نسبت به دیگر پارچه ها دارای خواهان بیشتری می باشند.

 

انواع پارچه های مطهری از لحاظ ترکیبات الیاف

همان طور که در بالا اشاره شد پارچه های مطهری از لحاظ درصد استفاده از الیاف های مصنوعی و الیاف طبیعی با هم متفاوت می باشد و همین باعث تمایز میان کیفیت و قیمت این پارچه ها شده است. از جمله درصد های اختلاط پارچه مطهری عبارت است از:

  1. ۱۰ ۹۰
  2. ۲۰ ۸۰
  3. ۴۵ ۵۵

اگر به این اعدا دقت کنیی می فهمید که بلا استثنا همه این درصد ها دارای یک عدد بزرگ و یک عدد کوچکتر می باشد. شایان ذکر است که عدد بزرگ تر نشان دهنده درصد استفاده از لیاف مصنوعی و عدد بزرگتر درصد استفاده از الیاف طبیعی می باشد. بنابرایناین می توان گفت که نوع سوم یعنی ۴۵ ۵۵ دارای کیفیت بالایی است چراکه درصد استفاده از الیاف طبیعی ان نسبت به دو نوع دیگر بیشتر است.

لازم به ذکر است که هرچه درصد استفاده از الیاف طبیعی در پارچه های فاستونی بیشتر باشد دارای کیفیت بهتر، قیمت بالاتر و دوام بیشتری می باشد

به عنوان مثال قیمت پارچه مطهری ۱۰ ۹۰ نسبت به دوع دیگر کمتر است. در این پارچه فقط از ده درصد الیاف طبیعی استفاده شده و ۹۰ درصد بعدی را الیاف مصنوعی همچون ویسکوز، ترویرا و پلی استر تشکیل داده است. در این میان نوع دیگری از پارچه های فاستونی وجود دارند که کاملا از الیاف مصنوعی تهیه شده اند و با نام شبه فاستونی درمیان مردم شناخته شده اند.

قیمت پارچه مطهری 20 80
پارچه مطهری ۲۰ ۸۰ درجه یک ساده

این پارچه نسبت به دو نوع دیگر یعنی ۲۰ ۸۰ و ۴۵ ۵۵ داری وزن کمتر، قیمت پایین تر می باشد و به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی بیشتر کمتر از دو نوع دیگر چروک پذیر می باشد.

 

 

کارخانه تولید پارچه فاستونی مطهری تحت لیسانس چه شرک هایی محصولات خود را تولید می کند؟

کارخانه تولید پارچه فاستونی مطهری  با فراهم نمودن شرایط لازم برای تولید پارچه های با کیفیت این امکان را به وجود آورده است تا با شرکت هایی معتبر از جمله رومنس، سلکا، هیلد، و کلیسولد همکاری داشته باشد. این شرکت ها با در اختیار گذاشتن دانش خود در کارخانه تولید پارچه فاستونی مطهری و با استفاده از امکانات لازم و نظارت مستفیم بر روند تولید در حال تولید بهترین پارچه ها می باشند.

لازم به ذکر اس که پارچه هایی که تحت لیسانس این شرکت ها تولید می شوند بسیار با کیفیت هستند چرا که با نظارت مستقیم کارشناسان مجرب این شرکت ها و دانش ان ها تولید می شوند و می توان گفت با پارچه هایی که در خود این شرکت ها تولید می شود تفاوتی در کیفیت ندارد. لازم به ذکر است که قیمت پارچه مطهری که  تحت لیسانس شرکت های مختلف اروپایی تولید می شود نسبت به دیگر پارچه های این تولیدی گران تر می باشد

قیمت پارچه مطهری که  تحت لیسانس شرکت های مختلف اروپایی تولید می شود نسبت به دیگر پارچه های این تولیدی گران تر می باشد
پارچه مطهری درجه ۱ نوع ساده

نمره نخ چیست و پارچه های مطهری با چه نمره نخی تولید می شوند؟

برای تعریف نمره نخ می توان گفت که با ضخامت پارچه و کیفیت ان در ارتباط است. به طور کل می توان گفت که نمره نخ نشان دهنده نسبت طول نخ به وزن نخ می باشد برای تفهیم این نکته این مثال را در نظر بگید اگر ۱۰۰ متر نخ پنبه یک لای با وزن تقریبی ۵ گرم داشته باشیم با تقسیم طول نخ به وزن آن می توانیم نمره نخ را محاسبه کنیم که در این مثال نمره نخ ۲۰ می باشد.  یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پرچه مطهری نمره نخ می باشد چرا که  نمره نخ ها ارتباط کاملا مستقیمی با ضخامت پارچه دارد.

و اما پارچه فاستونی از لحاظ نمره نخ با نمره نخ های رایج در بازار  ۴۸،۵۲ و ۶۰ تولید می شوند البته در صورت سفارش می توانید پارچه با نمره نخ های دلخواه خود سفراش دهید.

قیمت پارچه مطهری 20 80
پارچه فاستونی ساده اصفهان برند مطهری

قیمت پارچه مطهری ۲۰ ۸۰

همان طور که می دانید قیمت هر کالایی بر اساس کیفیت، نوع متریال استفاده شده تعیین می شود اما در این بین عوامل دیگری نیز هستند که بر تعیین نرخ یک کالا می توانند بسیار موثر باشند. از جمله نرخ ارز و تورم می تواند بر قیمت یک کالا تاثیر گذار باشد.

گروه تولید پارچه بازار هموراه سعی خود را کرده است که پارچه هایی با کیفیت و با قیمت مناسب را به بازار عرضه کند. قیمت پارچه مطهری ۲۰ ۸۰ نسبت به بقیه پارچه ها مناسب تر است و هم از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. بنابراین از این پارچه برای دوخت بسیاری از لباس های اداری و محلی همچون لباس کوردی بسیار استفاده می شود.

برای خرید از کارخانه پارچه فاستونی مطهری  و قیمت پارچه مطهری می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

کاربرد پارچه مطهری ۲۰ ۸۰

از پارچه مطهری برای دوخت انواع کت شلوار ها و لباس های رسمی و اداری استفاده می شود. شایان ذکر است موارد استفاده از پارچههای مطهری فقط معطوف به لباس آقایان نیست بلکه از پارچه های فاستونی برای دوخت انواع مانتو های رمی و اداری  نیز استفاده می شود.

 

 

 

مرتضی عمادی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید