گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پارچه فاستونی کلیسولد

آنچه در این مقاله میخوانیم:....

خلاصه ای از تاریخچه کلیسولدچند طرح چشم نواز از کلیسولد

کلیسولد برند نام آشنایی برای فعالین بازار فاستونی است. برندی که پارچه هایی باکیفیت و با ترکیب ۴۵ درصد پشم عرضه می کند. کلیسولد همانند سیلکا و هیلد، تحت لیسانس یک شرکت انگلیسی در ایران تولید می شود.

این برند یک ویژگی مهم دیگر نیز دارد که به نظر می رسد نقطه تمایز آن با سایر برندهاست. آن ویژگی عبارت است از طرح ها و رنگ های جوان پسند، زیبا و چشم نواز.

کلیسولد حتی رنگ ها و طرح های کلاسیک و قدیمی کت و شلوار زنانه ترک فاستونی را نیز در قالبی دیگرگونه ارائه می کند.

خلاصه ای از تاریخچه کلیسولد

در سال ۱۹۱۰ جوزف کلیسولد کار تولید پارچه را در شهر کوچکی در انگلستان، آغاز نمود. با توسعه کار شرکت، وی کارخانه را به برادفورد منتقل نمود. یعنی یکی از برترین مراکز صنعت پشم بافی بریتانیا. کلیسولد به تدریج در صنایع سنتی و رهبری تکنولوژی، به حسن شهرت و اعتبار منحصر به فردی دست پیدا کرد.

در سال ۱۹۷۶ ، این شرکت توسط یک تیم مدیریتی جدید خریداری شد. این تیم تا سال ۲۰۰۷ مالکیت و مدیریت شرکت را در اختیار داشت. در آوریل ۲۰۰۷ شرکت به بخشی از گروه معتبر  Holland & Sherry تبدیل شد.

امروزه مهارت و تخصص شرکت، توسط نسل جدید توسعه یافته است و کت و شلوار زنانه در شیراز های کلیسولد، در ظرافت و تکنولوژی تولید، پیشرفتی روز افزون پیدا کرده اند.

کلیسولد اکنون به معنای واقعی کلمه یک شرکت جهانی است. وجود مشتریان عمده در انگلستان، اروپا، خاورمیانه، جنوب شرقی آسیا، چین، ژاپن، آمریکا، کانادا و آمریکای لاتین گواه این ادعاست.

چند طرح چشم نواز از کلیسولد

همانگونه که اشاره شد، شاید ویژگی بارز کلیسولد در بازار ایران، طرح ها و رنگ های چشم نواز آن است. طرح هایی که گویا به دنبال پیوندی است میان جوانان امروز و پوشاک کلاسیک.

شاید هم تیم طراحی، میانسال ها و پا به سن گذاشته ها را هدف گرفته باشد. کسانی که در عین پوشش کلاسیک، نمی خواهند از سرزندگی و شادابی جوانی دور شوند.

شاید هم کسانی را هدف گرفته اند که می خواهند متفاوت بپوشند.

کالیته شماره ۱۲۳۸

وزن: ۳۱۰ گرم در متر طول

وزن: ۳۳۰ گرم در متر طول

کیفیت، طرح ها و رنگ های این فاستونی، از آن رقیب قدرتمندی برای فاستونی های انگلیسی در ایران ساخته است.

مرتضی عمادی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید