گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پارچه فاستونی عالیجناب به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانیم:....

کیفیت پارچه فاستونی عالیجنابطرح ها و رنگ های پارچه فاستونی عالیجناب

پارچه فاستونی عالیجناب از مشهورترین برندها در بازار محسوب می­ شود که محصول شرکت پشم بافی گلنثار است. این شرکت سومین دهه فعالیت خود در تولید پارچه های فاستونی را پشت سر می­ گذارد. گلنثار سالیانه دو میلیون متر از انواع پارچه های فاستونی را تولید می کند و توانسته سهم خوبی از بازار را تصاحب کند.

در تجارت پارچه فاستونی، برندها نقش بسیار تأثیرگذاری دارند. بنابراین انتخاب برند همواره یکی از دغدغه های تجار فعال در این بازار بوده است. سابقه طولانی حضور در بازار، در کنار کیفیت و تنوع در طرح و رنگ، پارچه فاستونی عالیجناب را به یکی از بهترین انتخاب های تجار و عرضه کنندگان تبدیل کرده است.

وقتی از دغدغه تجار و مشتریان سخن به میان می آید، قیمت را نباید از قلم انداخت. به ویژه در شرایط حاضر که با افزایش سطح عمومی قیمت ها مواجهیم. خوشبختانه پارچه فاستونی عالیجناب از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

کیفیت پارچه فاستونی عالیجناب

چگونه می توان از کیفیت پارچه ها اطمینان حاصل کرد؟ استقرار فرایندهای کنترل و تضمین کیفیت در خط تولید، پاسخی است که علوم مدیریت و مهندسی به این پرسش می دهند.

پارچه فاستونی عالیجناب در کارخانه ای تولید می شود که مجهز به آزمایشگاه پیشرفته کنترل کیفیت و کارکنان کارآزموده است. آزمایشگاه این شرکت، علاوه بر ایفای نقش در کنترل کیفیت پارچه های تولید شده در کارخانه، به سایر شرکت ها نیز خدمات ارائه می کند. دریافت گواهینامه های معتبر نیز حکایت از تعهد تولید کنندگان به کیفیت پارچه فاستونی عرضه شده دارد. پشم استفاده شده در تولید پارچه های فاستونی عالیجناب نیز صددرصد استرالیایی است. این موارد به اعتماد تجار و مشتریان به کیفیت این برند می افزاید.

طرح ها و رنگ های پارچه فاستونی عالیجناب

امروزه مشتریان به دنبال تنوع طرح و رنگ لباس ها هستند. این موضوع تولیدکنندگان و طراحان را به سمت عرضه هر چه بیشتر طرح ها و رنگ های مختلف سوق داده است.

بر همین اساس، فاستونی عالیجناب نیز در بیش از ۲۰۰ طرح و رنگ تولید و به بازار پارچه فاستونی عرضه می شود. ترکیبات متنوعی از پلی استر، ویسکوز و پشم در این پارچه ها به کار رفته است. کالیته ها و طرح ها و رنگ های متنوع این فاستونی در کانال تلگرامی ما قابل مشاهده است.

پارچه فاستونی

 

مرتضی عمادی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید