گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش پارچه سلکا

آنچه در این مقاله میخوانیم:....

اهمیت پارچه سلکا در کسب و کار شماطرح ها و رنگ های پارچه سلکاصادرات پارچه سلکانحوه تهیه پارچه سلکا به صورت عمده

سلکا یکی از قدیمی ترین کارخانه های پشم بافی بریتانیاست که سابقه آن به قرن نوزدهم برمی گردد. همکاری این کارخانه با کارخانجات مطهری و جامعه، پارچه سلکا را در ایران به شهرت و البته محبوبیت رسانده است.

چنین شهرت و طرفداران پروپاقرصی بی دلیل به دست نمی آید. کیفیت پارچه سلکا چنین موقعیتی را دربازار برای آن رقم زده است. فعالان بازار فاستونی در ایران و تولیدکنندگان لباس کلاسیک آقایان به خوبی به این امر آگاهی دارند.

اهمیت پارچه سلکا در کسب و کار شما

  • اگر شما کسب و کاری را اداره می کنید که با پارچه های فاستونی سروکار دارد، نیک می دانید که بر اساس موقعیت سلکا در نزد مشتریانتان، می توانید برای رونق کسب و کارتان برنامه ریزی نمایید. جذب مشتریان جدید می تواند استراتژی دیگر شما باشد که با سلکا بسیار تسهیل خواهد شد.

  • اگر برای خرید سازمانی می خواهید تصمیم گیری و انتخاب کنید، سلکا پیروز قاطع در میان گزینه های شما خواهد بود. کافی است به سابقه خرید های سازمانی مراجعه نمایید. همانطور که می دانید خرید های سازمانی در ایران سابقه ای طولانی دارد. در طی این سالیان، رقابت بین برندها در اکثر سازمان ها برقرار بوده و سلکا همواره برنده میدان بوده است.

  • اگر قصد صادرات پارچه فاستونی را دارید، سلکا در جهان شناخته شده است. به ویژه در کشورهای منطقه خاورمیانه. زیرا این برند سالیان درازی است که در بازار این منطقه حضور قدرتمندی دارد.

طرح ها و رنگ های پارچه سلکا

بسیاری از فاستونی ها در کارخانه مطهری، تخت لیسانس سلکا تولید می شوند. چه فاستونی های ساده و چه فاستونی های طرح دار. پارچه های تولید شده در کارخانجات جامعه را نیز باید به این فهرست بلندبالا افزود.

این گستردگی باعث شده سلکا بتواند در طرح و رنگ بسیار متنوع و ظاهر شود. در نتیجه مورد پسند سلایق مختلف قرار بگیرد.

اما موفقیت سلکا از منظر طرح و رنگ و نیز کیفیت، دلیل دیگری نیز دارد. سلکا در چند دهه اخیر بر بازار خاورمیانه متمرکز بوده است. لذا پارچه هایی را روانه بازار می کند که با سلایق مردم و زیست بوم خاورمیانه سازگارتر باشد.

صادرات پارچه سلکا

در میان کشورهای منطقه، ایران کشوری است که این پارچه را تحت لیسانس سلکا تولید می کند. این موضوع یک فرصت صادراتی در برابر تجار ایرانی قرار داده است.

تجار و صادر کنندگان ایرانی می توانند پارچه سلکا را به بازار کشورهای همسایه عرضه کنند و به واسطه شهرت و اطمینان مردم منطقه به کیفیت آن، از فروش و سودآوری تجارتشان مطمئن باشند.

امروزه تقاضای بسیار بالایی در کشورهای منطقه، برای پارچه های تولید شده در ایران شکل گرفته است. به ویژه در مورد پارچه هایی که شهرت جهانی دارند، که سلکا یکی از آن هاست.

نحوه تهیه پارچه سلکا به صورت عمده

درصورتی که قصد خرید عمده پارچه سلکا را دارید، یا به صادرات آن می اندیشید، قطعا باید به دنبال منابع دست اول باشید.

گروه بازرگانی پارچه بازار این امکان را برای شما فراهم می کند که خرید عمده خود را از کارخانه مطهری یا جامعه انجام دهید و از کیفیت و قیمت مناسب آن مطمئن باشید.

می توانید خرید خود را اینترنتی یا حضوری انجام دهید.

مرتضی عمادی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار، شما را به خرید انواع پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید